Author Topic: Vroči ICO ji  (Read 437 times)

kriptogreg

• Newbie
  • *
    • View Profile
Vroči ICO ji
« on: May 20, 2018, 11:37:20 PM »
Kaj menite o sledečih icojih:
Quarkchain
Phantasma
Sparkster
EdenChain
Sentinel Protocol
?

miha

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Vroči ICO ji
« Reply #1 on: May 22, 2018, 08:18:58 AM »
Tole so od Baline ICOji
Prjavu sem se na Sparkster-ja samo je minimal za presale 25kk $ tko da ne vem če bom sodeloval. Na razpredelnici od Ian Baline je kao ful dobr ocenjen, tko da verjetno težko zgubiš. Na Telegram skupini je bilo samo 9000 članov sumljivo malo , dva dni po objavi na Balina twiterju pa že 16000 članov. Stran zgleda dobro pa všeč mi je da majo video ki razloži pogosta vprašanja

Phantasma nej bi bil email kao gmail na blockchainu to je zanimivo, čeprav ne vem kako mislijo to vnovčit glede na to da je gmail zastonj, mogoče za podjetja

Quarkchain pa sem tud prijavljen in moram prestati quiz ne vem pa tudi če prestanem quiz koliko bom sploh lahko vložil

jure

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: May 27, 2018, 02:34:52 AM »
Evo na Quarkchainu sem pršu v loterijo zdej pa je samo še treba bit žreban. Možnosti 15% :( Bolj k loto Slovenija haha

jure

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: May 27, 2018, 02:39:20 AM »
Tole so od Baline ICOji
Prjavu sem se na Sparkster-ja samo je minimal za presale 25kk $ tko da ne vem če bom sodeloval. Na razpredelnici od Ian Baline je kao ful dobr ocenjen, tko da verjetno težko zgubiš. Na Telegram skupini je bilo samo 9000 članov sumljivo malo , dva dni po objavi na Balina twiterju pa že 16000 članov. Stran zgleda dobro pa všeč mi je da majo video ki razloži pogosta vprašanja

Phantasma nej bi bil email kao gmail na blockchainu to je zanimivo, čeprav ne vem kako mislijo to vnovčit glede na to da je gmail zastonj, mogoče za podjetja

Quarkchain pa sem tud prijavljen in moram prestati quiz ne vem pa tudi če prestanem quiz koliko bom sploh lahko vložil

Ja ta Balina je res ratu k en prerok. Sej v bistvu jih je največ zadeu če smo iskreni. Blo je neki kiksov sam procentualno kr ene 75% so bli vsi uspešni ki jih je napovedu