Author Topic: Bitcoin  (Read 283 times)

miha

• Newbie
  • *
    • View Profile
Bitcoin
« on: May 22, 2018, 08:20:39 AM »
Trenutna situacija z bitcoinom pomoje zelo negotova, očitno je veliko manipulacije s trani velikih ustanov. Na grafu se lepo vidi uporaba high frequency botov

jure

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Bitcoin
« Reply #1 on: May 27, 2018, 02:08:22 AM »
Po mojih ocenah bi šeu bitcoin lahko do 7000$. Moja strategija je da počasi nakupim bitcoin to nizki ceni, nato pa kupim altcoine, ker ko se bo trend obrnil, bodo alti bistveno bolj narasli kot bitcoin. Na ogledu imam nekaj altov ki soobetavni in so zelo potonili zaradi panic sella ali pa so na neznanih menjalnicah in je samo vprašanje časa kdaj pridejo na boljše menjalnice in eksplodirajo

jure

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Bitcoin
« Reply #2 on: September 04, 2018, 11:06:49 AM »
Natisnjenih je bilo novih 100 miljonov tetra tako da pričakujem rast cene BTCja tam nekje do 7800 nato pa padec nazaj na okoli 6000. Trenutno smo v bear marketu, in kot vidimo se formirajo lower high, bomo pa videli koliko nizko bomo šli. Nekateri napovedujejo tudi do 1000 usd. Po mojem mnenju je cena zmanipulirana, ker je veliko "rudarjenja" odvisnega od cene. Trenutno je rudarjenje na meji profitabilnosti, pa tudi delnice firm kot so AMD so zelo odvisne od cene btcja ker ce pade preveč dol, ne bodo rudarji kupovali grafičnih kartic.